DEWELOPER

Pracownia Projektowa WIMAR

Jesteśmy stabilną firmą projektową i deweloperską w Tomaszowie Lubelskim, stworzoną i zarządzaną przez osoby z wieloletnim doświadczeniem. Kierujemy się rzetelnością w wykonywaniu inwestycji, terminowością oddawania mieszkań klientom u których konsekwentnie chcemy budować zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Z największa starannością nadzorujemy cały proces inwestycji: od zakupu gruntu, przez projektowanie i realizację, nadzór autorski, po zagospodarowanie terenu i nasadzenia zieleni.

Dbamy o przyjemne otoczenie, aranżujemy zieleń, przestrzeń wspólną, starannie dobieramy detale. Jesteśmy elastyczni, bierzemy pod uwagę potrzeby każdego klienta i wypracowujemy rozwiązania korzystne dla obu stron. Naszym celem jest rozwój lokalnego rynku mieszkaniowego i dostarczenie klientom wygodnych, solidnych mieszkań za rozsądną cenę. Kontynuujemy budowę osiedla, którą rozpoczął Pan Adam Majkut - PW KULLAR. Pracując z nim przy budowie osiedli, projektując je i prowadząc biura sprzedaży w Zamościu przy Osiedlu Heweliusza etap IV i V oraz przy Osiedlu Wyszyńskiego w Tomaszowie Lubelskim - etap I, poznaliśmy potrzeby i wymagania naszych Klientów. Obecnie prowadzimy budowę II etapu osiedla i nasze z pewnością nasze 15-letnie doświadczenie zaowocuje miejscem spełniającym najwyższe wymagania.

ZAUFAJ NAM

Budujemy na lata

W latach 2006 – 2021 zaprojektowaliśmy ponad 600 różnych budynków mieszkalnych, usługowych, użyteczności publicznej i garażowych wraz z towarzyszącą infrastrukturą (dojścia i dojazdy do budynków z oświetleniem zewnętrznym, pochylnie dla niepełnosprawnych, częściowe ogrodzenie osiedla, miejsca parkingowe naziemne i podziemne, place zabaw, aranżacje zieleni, przepompownie wód opadowych). Opracowaliśmy też projektowo 7 budynków wielorodzinnych w tym ponad 380 mieszkań.