DZIENNIK BUDOWY

Relacjonujemy na bieżąco kolejne etapy prac nad nową inwestycją

Praca wre …..

 1. Rozpoczęto wykonywanie palowań, budynku A i B.
 2. Wykonano podbudowy pod płytę fundamentową – chudy beton.
 3. Dostarczono stal zbrojeniową na budowę.
 4. Rozpoczęto wykonywanie zbrojeń na płycie fundamentowej budynku B.

Pierwsze prace na budowie…

 1. Wyrównano teren inwestycji oraz zaplecza budowlanego
 2. Geodezyjnie wytyczono obiekt wielorodzinny
 3. Wytyczono poziom +0,00 m
 4. Wykonano ogrodzenie placu budowy.
 5. Wykonano próbne obciążenia palowań.
 6. Przygotowano teren pod palowania fundamentowe.

Biuro sprzedaży już otwarte

Któż lepiej opowie o nowym projekcie osiedla, jak nie sami projektanci. Nowe biuro sprzedaży mieści się w studiu architektonicznym Wimar w Tomaszowie Lubelskim. Zapraszamy!
Zadzwoń i zarezerwuj termin spotkania: 722 733 243

Śledź nas na Facebooku →

Atuty nowego Osiedla Wyszyńskiego w Tomaszowie Lubelskim

 1. Osiedle mieszkaniowe posiada bogatą formę architektoniczną, która swoim klimatem wpisuje się idealnie w zastaną przestrzeń. Obiekt podzielony został na mniejsze części, co tworzy go przyjemniejszym w odbiorze dla człowieka, potencjalnego odbiorcy obiektu. Oprócz budynku osiedle posiada zielone przestrzenie półprywatne i prywatne, dzięki którym każdy znajdzie miejsce na relaks dla siebie.

 2. Lokalizacja osiedla w centrum miasta, w skali mieszkania stanowi idealną formę lokaty kapitału. 

 3. Mieszkania parterowe posiadają jakże pożądane aktualnie w przestrzeniach miejskich duże ogródki zielone. Pomimo, że osiedle zlokalizowane jest niemal w samym centrum miasta /420 m od płyty rynku/, duża odległość od innych obiektów tworzy wokół intymną przestrzeń zieloną, która sprzyja wyciszeniu od codziennego zgiełku miasta.

 4. Każde z mieszkań posiada co najmniej jeden duży balkon lub taras, co stanowi ogromny atut w użytkowaniu lokalu.

 5. Dobór materiałów uwarunkowany został poszanowaniem wartości historycznych znajdujących się w pobliskim otoczeniu obiektów kubaturowych, jak i otaczającej przestrzeni. Materiałowa szlachetność rozwiązań ukazuje się w zastosowaniu na elewacjach drewna, cegły, blachy na rąbek czy dobrej jakości tynku.

 6. Dobór rozwiązań technicznych i technologicznych sprawia, że użytkownik w swoim mieszkaniu może czuć się komfortowo. Cały budynek wyposażony jest w wentylację hybrydową i posiada wysoce energooszczędną izolację termiczną.

 7. Walor estetyczny zarówno zewnętrzny, jak i wewnętrzny stanową wysokie, dobrej jakości okna, dzięki którym nie tylko zapewniona jest odpowiednia ilość słońca i ciepła we wnętrzu, ale spotęgowany jest też bardzo ciekawy efekt wizualny i funkcjonalny w samym mieszkaniu, co czyni je bardziej nowoczesnym.

 8. Dla amatorów przejazdów rowerowych stworzony został parking rowerowy. Kierunków ruchu jest wiele. Wciąż powstające nowe ścieżki rowerowe sprzyjają tej formie aktywności fizycznej. Warto wybrać się chociażby do pobliskiego rezerwatu „Piekiełko” czy na popularne „Szumy” w Suścu.

 9. Dla właścicieli pojazdów mechanicznych ceniących komfort i bezpieczeństwo swoich aut przewidziano garaże jednostanowiskowe wbudowane w bryłę budynku. Każdy z garaży posiada oddzielny wjazd.

 10. Osiedle wyposażone jest w monitoring, dzięki któremu każdy z użytkowników może czuć się bezpiecznie.

 11. Każde z mieszkań posiada domofon/wideofon i możliwość podłączenia się do internetowej sieci światłowodowej.

Liczymy, że powstanie tu zżyta społeczność która doceni zaprojektowane walory użytkowe i estetyczne osiedla. Zapraszamy do rezerwacji mieszkań.

Ruszamy z nową stroną Osiedla Wyszyńskiego

Prace nad budową osiedla Wyszyńskiego ruszają pełną parą, wszystko zgodnie z planem! Zapraszamy do obejrzenia mieszkań na nowej stronie internetowej. Każde zostało szczegółowo opisane.
Zachęcamy do pobrania kart mieszkań, które zawierają rzuty pomieszczeń i wiele cennych informacji.