Nowy etap

Rozpoczęliśmy budowę

Budujemy dalszy etap osiedla

Odpowiadając na zapotrzebowanie podjęliśmy decyzję o dalszej rozbudowie Osiedla Wyszyńskiego realizowanego w latach 2018-2020

Nowa działka pozwoliła nam na skomunikowanie terenu obecnego osiedla z ul. 29- Listopada i rozszerzenie zagospodarowania terenu o nową przestrzeń.

Zapraszamy do zakupu mieszkań w nowobudowanym budynku wielorodzinnym na Osiedlu Wyszyńskiego 11 w Tomaszowie Lubelskim – etap II.

Budowę rozpoczęliśmy w czerwcu. 

Można już zobaczyć pierwsze powstałe niedawno budynki wielorodzinne przy ul. Wyszyńskiego 7 i 9 w zakładce Dziennik budowy.

W nowym obiekcie dostępne mamy jeszcze mieszkania od 38 m2 do 86 m2 również z ogródkami zielonymi i dużymi tarasami skomunikowane windą.

Proponujemy zapoznać się z opisami zawartymi na stronie osiedla oraz ze zdjęciami z realizacji.

Rozwiązania techniczne

Wentylacja hybrydowa pomoże przewietrzać mieszkania i spowoduje, że samopoczucie mieszkańców będzie zdecydowanie lepsze niż w budowanych jeszcze przed kilku laty obiektach.

Wprowadziliśmy też do lokali drzwi o wys. oporze akustycznym.
Balkony na naszym osiedlu mają od 9 do 40 m2. Można je obejrzeć w wybudowanym budynku i porównać do obiektów w innych częściach miasta.

Osiedle będzie wyposażone w mieszkania z ogródkami, duże balkony i tarasy oraz spore okna o niskim wspł. ciepłą – okno ref..:
Uf do 0.94 W/m²K, Uw do 0.72 W/m²K

Wykończenia elewacji budynku i materiałów wewnątrz klatek – premium /płytka klinkierowa, drewno modrzewiowe zaimpregnowane, tynk sylikonowy wysokiej jakości, blacha na rąbek/.

 
Bilans

Osiedle Wyszyńskiego to spokojne miejsce do zamieszkania, otoczone zielenią i osłonięte od ruchu komunikacyjnego, a jednocześnie położone 450 m od ul. Lwowskiej i w podobnej odległości od płyty rynku.

Znalezienie lepszej lokalizacji w mieście będzie trudne, a odsprzedaż w przyszłości, dobrej lokalizacji, zdecydowanie łatwiejsza.

Proszę przemyśleć powyższe argumenty i zapraszamy do odwiedzenia nas w biurze Pracowni WIMAR architektura, przy ul. Królowej Jadwigi 4 w Tomaszowie Lubelskim – gdzie mogą Państwo porozmawiać z architektami którzy pracowali przy projekcie osiedla. Zawsze można się nas poradzić w kwestiach wyboru najlepszego dla siebie lokalu,  wykończenia poszczególnych pomieszczeń i aranżacji przestrzeni mieszkalnej.


Ceny zaczynają się od 5850 zł/m2.